ستاره بینی عاشقانه

ستاره بینی عاشقانه هنری است که به مطالعه تاثیر پذیری افراد از ستارگان و رابطه آن با نگرش، رفتار و منش آدمی می پردازد.


ستاره بینی عاشقانه چیست؟

بر خلاف باورهای عامه مردم ستاره بینی یک علم است. علمی که به تاثیر نیروی جاذبه و گرانش سیارات بر روی سرنوشت و زندگی انسانها می پردازد. این علم در ایران ۲ هزار سال قدمت دارد.

سیارات مختلفی به دور خورشید در حال چرخش هستند و همین باعث می شود در لحظه ایی که شما یا معشوقتان متولد شده اید آسمان حالتی منحصر به فرد داشته باشد. حالتی که هیچ گاه تکرار نخواهد شد.

هر سیاره تاثیر خاصی بر ذهن و روان انسان می گذارد و این تاثیرات باعث ایجاد اخلاق مختلف در انسان ها می شود. ستاره بینی عاشقانه با تحلیل و تفسیر این تاثیرات به شما کمک می کند که شما شناخت عمیق تری از معشوق خود داشته باشید.

طالع بینی عاشقانه

بهبود روابطی که در آن هستید

اگر رابطه ایی ایجاد شده است، بدون شک علاقه ایی در میان بوده. اگر به دلیل عدم شناخت از یکدیگر به بن بست های عاطفی خورده اید مطالعه زایچه عاشقانه به شما کمک می کند تا با شناخت از روحیات و درونیات یکدیگر به یک رابطه پایدار دست یابید. روش ابراز عشق شریک عاطفی خود را بدانید و با طرز فکر او آشنا شوید.

شروع روابط تازه

ستارگان ، ماه تولد و عناصر وجودی چنان تاثیر عمیقی در وجود انسان دارند که مطالعه زایچه عاشقانه به شما تجربه چندین سال زندگی را در کنار یکدیگر می دهد. شما قبل از شروع یک رابطه ی جدی با مطالعه ستاره بینی عاشقانه می توانید دریابید که آیا این رابطه بلند مدت به سود شما خواهد بود و چگونه باید با یکدیگر برخورد کنید.

ستاره بینی عاشقانه از کجا می آید؟

برای بررسی کیفیت روحی و جنسی یک رابطه ابتدا زایچه هر دو نفر محاسبه و ترسیم می شود و سپس چهار ویژگی اصلی ستاره بینی عاشقانه با هم مقایسه می شود.


مقایسه ونوس

ونوس الهه عشق و حکمران لذت و خوشی هاست. ونوس بیانگر آن است که هر شخص در عشق ورزیدن چه رفتاری از خود بروز می دهد. ابتدا مشخص می کنیم که ونوس شما و معشوق شما در کدام صورت فلکی واقع شده است و سپس برسی می کنیم که رفتار شما در عشق چه تناسبی با یکدیگر دارد. عشق ورزیدن در روابط بسیار مهم است و کل رابطه را تحت تاثیر قرار می دهد.

نماد خورشید

شخصیت و رفتار عمومی شما نسبت مستقیم با نماد خورشیدی شما دارد. شاید شما در زبان عشق ورزیدن با یکدیگر سازگار باشید اما شخصیت و برخورد شما نسبت با یکدیگر سازگار نباشد. شریک شما ممکن است در عشق بازی فداکار و خودگذشته اما در خارج از آن گستاخ و بی پروا باشد. شما بهتر است با شخصیت معشوق خود آشنا باشید تا یکدیگر را بهتر درک کنید.

نماد ماه

ماه بیانگر روحیات، درونیات، رازهای عاطفی و ضمیر ناخودآگاه است. بسیاری از افراد درونیاتی بسیار متفاوت از اخلاقی که بروز می دهند دارند. در پشت چهره خونسرد بسیاری از ما کوهی از آتش پنهان شده. ستاره بینی عاشقانه به شما کمک خواهد کرد تا پشت نقاب معشوق خود را مشاهده کنید و به عمق روح او نفوذ کنید. این کار می تواند باعث حفظ نشاط و طراوت و تازگی در رابطه باشد.

زوایای سیارات

درست همانند ستاره بینی شخصی، در ستاره بینی عاشقانه نیز زوایای بین سیارات مورد برسی قرار می گیرد، اما اینبار زوایای سیارات چارت زن و سیارات چارت مرد مقایسه می شود، این کار از برخی حوادث احتمالی که در رابطه اتفاق می افتد پرده بر می دارد، شرایط شغلی، مالی، اقبال، اجتماعات، خانواده و بسیاری از موارد دیگر را با این زوایا می توان پیشبینی کرد.
طالع بینی عاشقانه

بسته های ستاره بینی


ستاره بینی عاشقانه
  • شناخت روحیات شریک عاطفی
  • شناخت سلایق و علایق معشوق
  • به چه چیزهایی علاقه مند است
  • شما را چگونه می خواهد
  • شرایط فیزیکی و شیمی در رابطه

فقط ۲۸ هزار تومان
پکیج ترکیبی
  • کاملترین ستاره بینی
  • ستاره بینی برای مرد
  • ستاره بینی برای زن
  • سنجش علاقه و عشق
  • سنجش کیفیت رابطه

فقط ۴۸ هزار تومان
نکات قابل توجه

ستاره بینی شخصی یا زایچه، به آنالیز عوامل مهم و تاثیر ستارگان بر زندگی یک فرد و شناسایی توانایی ها، درونیات و اخلاقیات، بخت و اقبال، عناصر چهارگانه وجودی و تاثیر بازگشتی سیارات می پردازد. زایچه یا همان هوروسکوپ غربی تولید شده توسط نرم افزار بسیار دقیق و کاملترین تفسیر زایچه ممکن را ارائه می دهد.

پیشنهاد ویژه وب سایت زایچه به شما دریافت پیکیج ترکیبی است که در آن زایچه یک مرد و زایچه یک زن تفسیر می شود و رابطه عاشقانه بین آنها و میزان عشق و تفاهم آنالیز می شود. این پکیج با قیمت ۴۸ هزار تومن (به جای ۷۲ هزار تومن) و با تخفیف ۳۰ درصدی ارائه شده است.